Haber

3. Ulusal Fotoğraf Yarışması Trabzon’da Başladı

Trabzon Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Çerçevenizi Sağlığa Dönüştürün” temalı “3. Ulusal Fotoğraf Yarışması” için başvurular başladı.

İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, yarışmanın Trabzon Fotoğraf Sanatı Derneği işbirliğiyle ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nun desteğiyle düzenleneceği belirtildi.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek yarışın sağlık camiasına ve sanatseverlere hayırlı olmasını umduğunu belirten açıklamada, şöyle konuştu: “Anları, etkinlikleri, manzaraları veya günlük yaşam unsurlarını yansıtan fotoğraflarla. Sağlıklı yaşamı teşvik eden, insanların sağlıklı yaşam tercihlerini, doğanın sağlık üzerindeki olumlu etkilerini veya sağlıklı bir toplumun unsurlarını gösteren yaşam.” Tüm fotoğraf severler katılabilir.” tabiri kullanıldı.

Açıklamada, yarışmaya son katılım tarihinin 30 Nisan olacağı ve sonuçların 9 Mayıs’ta açıklanacağı vurgulanarak, başvuruların “https://tfsfonayliyarismalar.org/tr/yarisma/” adresinden yapılabileceği vurgulandı. detay/kadrajini-sagliga-cevir-sifa-eli-3-ulusal-fotograf- “yarismasi-tr” adresinden yapılabileceği kaydedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu