Semt 77 Yalova Spor: 3 -Bilecik Belediye Spor Kadın Voleybol Takımı: 2
![](https://haberkozluk.com.tr/wp-content/uploads/2022/11/semt-77-yalova-spor-3-bilecik-belediye-spor-kadin-voleybol-takimi-2-wlQJKvPd.webp)
Türkiye Bayanlar Voleybol Federasyonu Bayanlar 2. Lig’de mücadele eden Bilecik Belediye Spor Kadın Voleybol Takımı, Yalova deplasmanında 3-2 kaybetti.
Yalova 90. Yıl Spor Salonu’ndan oynanan Türkiye Bayanlar Voleybol Federasyonu Bayanlar 2. Lig 10. Küme 6’ıncı hafta müsabakasında Bilecik Belediye Spor Kadın Voleybol Takımı, Semt 77 Yalova Spor’a 3-2 mağlup oldu. Maçın birinci setini 27-25 kaybeden Bilecik Belediye Spor Bayan Voleybol Kadrosu ikinci seti 23-25 kazandı. Üçüncü seti de 25-20 kaybeden Bilecik Belediye Spor Bayan Voleybol Grubu 4’üncü seti 23-25’lik skorla kazandı. Son sette gösterdiği berbat performansta 15-8’lik skorla kaybeden Bilecik Belediye Spor Kadın Voleybol Takımı maçı da 3-2 kaybetti. Aldığı bu mağlubiyet sonrası 8 takımlı ligde Bilecik Belediye Spor Kadın Voleybol Takımı 4’üncü sıraya geriledi.
Öte yandan ligin önderi olan öbür bir Bilecik ekibi Bozüyük Belediyesi Eğitim Spor ligde 6’da 6 yaparak liderliğini sürdürdü. – BİLECİK