Haber

TikTok fenomeni, annesinin seks kasetini ifşa etmekle tehdit eden adamı öldürdü

TikTok fenomeni Mahek Buhari, annesi Ansreen Buhari’nin kız arkadaşını öldürmekten suçlu bulundu. Şubat 2022’de hızlı bir kovalamaca sonucu Saqib Hussain’in ölümüne yol açan bu olayın arkasında, Hüseyin’in cinsel ilgi görüntüleri yayarak annesiyle ilişkisini ifşa etme tehdidi olduğu ortaya çıktı.

HER İKİ KADIN CİNAYETİ İSTİSMARDAN YARGILANDI

Leicester Adliyesi’nde görülen duruşmada, iki kadının Hüseyin’i “pusu” planıyla susturmaya karar verdiği öğrenildi. Şubat 2022’de arabasıyla 100 mil hızla giden Hüseyin’in bir kazada ölmesinin ardından iki kadın, iki cinayet hatasından yargılandı.

cinsel içerikli görseller göndermekle tehdit etmek

Hussain ve Ansreen arasındaki ilişki yaklaşık üç yıldır devam etmişti. Ancak Ocak 2022’de Ansreen ilişkiyi bitirmek istedi. Hussain, Ansreen’e şantaj yaparak ilişkiyi bitirmesi için zorlamaya başladı ve kaydettiği müstehcen görüntüleri Ansreen’in kocasına göndermekle tehdit etti.

“Sıradan bir trafik kazası değil”

Mahkeme, Buharilerin Hüseyin’i 3.000 avroluk harcamasını geri ödemesi için kandırdığını savundu. Ancak onu buluşma yerine götürmeyi kabul eden Hüseyin ve İcazuddin, ölümcül bir kazayla sonuçlanan hızlı bir kovalamaca ile karşı karşıya kaldı. Mahkeme heyeti, olayın “sıradan bir trafik kazası olmadığını” bildirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu